BMW H.L GROUP

BMW H.L GROUP fokusohet tek krenaria e vet pr t'i dhn knaqsi klientave. Me aplikacionin e BMW H.L GROUP, i gjith publiku mund t angazhohet pr nj eksperience unike ne sherbimet dhe produktet q ne kemi.Eksploro specifikisht, eventet, promocionet, produktet, si dhe perfito nga shume oferta duke u anetarsuar. Disa nga specifikat e app prfshin:- BMW Kontakt n dorn tuaj- Prenoto pr t'i br shrbim makins- BMW Produktet- Karta e Besnikris- Shiko Ofertat e fundit t BMW H.L GROUP - Shiko Eventet e BMW H.L GROUP- Makina pr Shitje- Database Njohurie mbi produktet- Shkrep, dhe drgo fotografin direkt tek ne q t ndihmojm me rastin tnd.
Price USD 0
License Free
File Size 22.54 MB
Version 1.1
Operating System iOS
System Requirements Compatible with: iphone4, ipad2wifi, ipad23g, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini4g