This app performs two divisions, side by side. It compares the results to each other and highlights the one with the lower price($$)per quantity(QTY). If you find any other useful uses for it, please share.Do you ever get frustrated at the grocery store when you don't know what the better deal is for the beef jerky? Some stores don't have the time to calculate the price per unit values for you, so you must do it solo-yolo. This app allows you to do that procedure easily.
LicenseFree
Operating System Android