AlbaniaSmartGuide Albanese

Udhtimi dhe jetojn n Shqiprin e sotme, nj vend i lasht riprtrihet vazhdimisht. Ne ofrojm mbshtetje me udhzuesin ton pr turistt dhe banort t cilt duan t zbulojn bukurin e saj, n mes t Mesdheut, duke prfshir historin, artin, kulturn mijvjear. Qytetit, monumentet, Riviera, e getaways qytetit, ne tregoni atyre q ju me drejtime t detajuara dhe or t transportit.
PriceUSD0
LicenseFree
File Size17.58 MB
Version1.1
Operating System iOS
System RequirementsCompatible with: iphone3gs, iphone3gs, ipadwifi, ipadwifi, ipad3g, ipad3g, ipodtouchthirdgen, ipodtouchthirdgen, iphone4, iphone4, ipodtouchfourthgen, ipodtouchfourthgen, ipad2wifi, ipad2wifi, ipad23g, ipad23g, iphone4s, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, ipadthirdgen4g, iphone5, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini, ipadmini4g, ipadmini4g