Qysh.me

Qysh Me sht portal edukativ q ofron udhzime duke u bazuar n pyetjen q bhet m s shpeshti qysh me?Ideja sht q ti tregojm njri-tejtrit se qysh me i bo punt e zakonshme deri tek ato m t komplikuarat.Qysh.me ofron gam t gjer t temave ku prfshihet teknologjia, shndetsia, familja, marrdhniet sociale, makinat, si dhe recetat e gatimit q mund ti gjeni ekskluzivisht tek Qysh.me.
Price USD 0
License Free
File Size 792.54 kB
Version 1.0
Operating System iOS
System Requirements Compatible with: iphone3gs, iphone3gs, iphone4, iphone4, ipodtouchfourthgen, ipodtouchfourthgen, ipad2wifi, ipad2wifi, ipad23g, ipad23g, iphone4s, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, ipadthirdgen4g, iphone5, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini, ipadmini4g, ipadmini4g