Falas TV - Shiko TV Shqip

Falas TV ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet e trojeve shqiptare dhe boterore, ne HD dhe SD, dhe pa negcje apo probleme 24/7.Gjithashtu ka pak reklama te cilat ju bezdisin gjate shfletimit te aplikacionit.Nese keni ndonje problem me ndonje kanal, provojeni ate pak minuta me vone, ose provojeni ne menu-te e tjera, e nese nuk punon askund, atehere na kontaktoni ne facebook per ate kanal, dhe ne do e rregullojme patjeter.Nese ju pelqen klikoni reklamat per te vazhduar me risi te reja.Shikim te kendshem!!
LicenseFree
Version1.0
Operating System Android